STS  pozycjonowany katalog stron

Regulamin


« strona główna


Dodając 1 link,  automatycznie otrzymujesz wpis w 4  katalogach:

 PR4 katalog STS    PR3 katalog sbc   PR3 newdawards.com   PR3 emotika.org

 masz sporo odwiedzin ?   dołącz  do do toplista 26   zyskasz bezpośredni link  

a może link ze strony głównej PR4? wejdź tutaj , wypełnij formularz, 3 minuty i gotowe!

Dołącz do czołówki, dodaj link zwrotny

 

 

 

                         dodaj baner katalogu wklej poniższy kod  ( nie zapomnij też powiadomić nas o tym, otrzymasz wyższą pozycję we wszystich podanych wyżej  katalogach)

     
 

   <a title="Katalog Emotika - dodaj stronę" href="http://emotika.org/">
<img border="0" src="http://emotika.org/EMOTIKA.gif" width="91" height="17"></a>

 

 

 <a title="Katalog stron PR4 - linki bezpośrednie" href="http://emotika.org/">
<img border="0" src="http://emotika.org/images/emotika-banner-pr4.jpg"></a>

 

 • Akceptuję wyłącznie linki do domen i poddomen - linki do stron erotycznych, podstron,folderów są akceptowane wyłącznie z linkiem zwrotnym- PROSZĘ ZGŁASZAĆ takowe na email jeszcze przed dodaniem wpisu
 • W opisie nie używaj samych słów kluczowych przedzielonych przecinkiem-  jest na to odpowiednia rubryka - wpisy tego rodzaju mogą być uznane za spam i odrzucone teraz lub usunięte pózniej. Pamiętaj- tak samo jak Ty - ja również spędzam czas na przeglądaniu Twojego wpisu - a moja cierpliwośc ma swoje granice...
 • Administrator może odrzucić lub usunąć stronę bez podania przyczyny
 • podawany email służy tylko i wyłącznie do powiadamiania o sprawach związanych z katalogiem, np. o dodaniu linku zwrotnego
 • Strony są posortowane w kategoriach według punktacji przyznanej przez administratora
 • Strony które nie zamieściły linku zwrotnego moga otrzymać punkty od -1 do 2
 • Strony, które zamieściły link zwrotny na jednej ze swoich zaindeksowanych podstron mogą otrzymać punkty od 3 do 5
 • Strony, które umieściły link zwrotny na swojej stronie głównej otrzymują od 6 do 10 punktów
 • Jak zdązyłeś zauważyć maksymalna ilość wpisów na stronie to 3 - katalog jest bezpłatny ale jedynym sposobem aby załapać się na pierwszej stronie w danej podkategorii jest wysoka punktacja dla Twojej strony=link zwrotny do mojego katalogu.
  Umieszczając link zwrotny na swojej stronie przyśpieszasz zaindeksowanie swojego wpisu w katalogu, przez co staje się on widoczny dla wyszukiwarek co z kolei zwiększasz moc i wartość Twojego wpisu.
 • Umieszczenie linku a następnie jego usunięcie powoduje usunięcie wpisu a nawet zbanowanie domeny, więc radze się dwa razy zastanowić zanim dojdzie do pomyłki.

 

 


Wpisów: 3340, Podkategorii: 1730

katalog PR7  

SEO web positioning search engine optimization The objective of Search Engine Optimization (SEO) is to achieve high natural search engine placement for relevant keywords or keyword phrases. SEO website positioning and Multilingual Web Sites.Natural Search Engine Optimization (SEO) is a process that aligns a website's code and content with strategic keyword phrase targeting, ultimately assisting a search engine algorithm in understanding a website's keyword focus. SEO can be simple for some websites, while others may require intense website code, content, navigation and internal linking changes. Submitawebsite's SEO services have proven to significantly increase natural search engine rankings.